"Бест" власним коштом облаштував систему відеонагляду у відремонтованому інфекційному відділенні
Один з найбільших інтернет-провайдерів області, компанія "Бест" власним коштом забезпечила обладнання та встановлення системи відеонагляду у відремонтованому інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні. Про це на своїй facebook-сторінці повідомив власник компанії Олексій Зіневич.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/photo_2020-04-14_14-16-41.jpg)
Також Олексій Зіневич поділився спостереженнями стосовно закупівель комунального підприємства "Ірпінькомунікаціясервіс", які здійснюються в період боротьби з коронавірусом. Бізнесмен стверджує, що комплект обладнання, яке закуповують комунальники за бюджетні гроші, в декілька разів перевищують реальну вартість подібного обладнання на ринку. Також в сrрутний для економіки час КП "Ірпінькомунікаціясервіс" роблять ремонт офісу та закуповують систему "Розумний дім".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92481212_892732264523528_2186498705715101696_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93277465_892732367856851_8217807986840567808_o.jpg)
Нагадаємо, що КП "Ірпінькомунікаціясервіс" - комунальний інтернет-провайдер, який називають корупційною схемою. На початку свого існування роботи, замовлені в" Ірпінькомунікаціясервіс" проводила ТОВ з аналогічною назвою. Тобто, бюджетні кошти осідали не в КП, а в кишені власника приватної компанії.