Боярка
Події

Автопарк ДСНС у Боярці поповнився новою пожежною машиною

Новий автомобіль розрахований на 5 000 літрів води та 400 літрів піноутворювача.

Автопарк ДСНС у Боярці поповнився новою пожежною машиною - зображення

Як повідомили у пресслужбі Боярської міської ради, рятувальники 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини отримали новий автомобіль, який покращить ефективність сил ДСНС.

Рятувальникам передали пожежну автоцистерну на базі МАЗ, яку придбали за державні кошти.

"Нині в Боярській громаді наявна техніка різних років випуску та різних моделей. Автоцистерна на базі МАЗу – перша. Її замовляли спеціально для наших потреб з урахуванням особливостей Боярської міської територіальної громади, а саме підвищеного міського трафіку. Це повнопривідна машина з високою прохідністю, призначена для гасіння пожежі і розрахована на екіпаж з 5 осіб плюс водій", – кажуть рятувальники.

У 33-й ДПРЧ разом з новим автомобілем тепер є 5 спецмашин. Кожна з них має свої особливості та переваги. 

Нагадаємо, рятувальникам Вишгородщини передали два комплекти рятувальних саней та гідротермо костюми. Тепер у фахівців водолазної групи є можливість ефективніше та оперативніше реагувати на потенційні небезпеки нестійкої криги. 

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.