Новини
Автоновини
За кордоном

Автомобільна інновація: нова коробка передач перемикатиметься на основі навігатора та камер


Нещодавно автовиробники Hyundai та KIA представили свою нову коробку передач, яка може раз і назавжди змінити її використання в автомобілях. Вона отримала назву ICT Connected Shift System.

Про це повідомляють Avtonovostidnya.

Незважаючи на те, що сьогодні автовиробники пропонують величезний асортимент автоматичних трансмісій, те, що запропонували інженери Hyundai, є справді чимось новим.

Адже нова автоматична коробка буде перемикати передачі не тільки від рівня натискання педалі газу, а й і орієнтуючись на зовнішні чинники. Машина стежитиме за поворотами, нахилом дороги, погодою і великою кількістю іншої інформації, що надходить у режимі реального часу з навігатора і зовнішніх камер, тоді як спеціальні радари стежитимуть за навколишнім трафіком.

А якщо зазирнути в майбутнє, автомобіль зможе самостійно добирати відповідну передачу для тієї чи іншої ситуації на дорозі. Наприклад, наближаючись до повороту, коробка самостійно перейде на знижену передачу, що дасть змогу зменшити швидкість за рахунок гальмування двигуном.

Таке нововведення, за словами компанії, зможе збільшити ресурс гальмівних колодок, а загалом система дасть змогу водієві менше втомлюватися за кермом і економити значну кількість пального.

Коли технологія з'явиться на серійних автомобілях KIA та Hyundai, і які моделі отримають її в першу чергу, поки невідомо.

Фото - Hyundai та KIA .