Новини
Новини світу
За кордоном
Надзвичайні ситуації

Аварія на “Північному потоці”: у Швеції повідомили про зафіксовані вибухи (ВІДЕО)

У Німеччині підозрюють, що витоки газу є наслідком умисних дій.

Вимірювальні станції в Швеції та Данії зареєстрували два сильні підводні вибухи незадовго до виявлення витоків газу на російських газопроводах "Північний потік-1" та "Північний потік-2".

Один із вибухів мав магнітуду 2,3 і був зареєстрований на 30 вимірювальних станціях на півдні Швеції. Перший вибух був зафіксований о 02:03 в ніч на понеділок, другий - о 19:04 ввечері в понеділок.

Згідно координат вибухи трапились в тому ж районі, де були зареєстровані витоки газу.

Інформація про вибухи передана Збройним силам Швеції.

У Німеччині підозрюють, що витоки газу є наслідком умисних дій. А радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк переконаний, що витік організувала сама росія.

"Масштабний «витік газу» з ПП – це не що інше, як спланований росією теракт та акт агресії в напрямку ЄС. рф хоче дестабілізувати економічну ситуацію в Європі та викликати паніку перед зимою. Найкраща відповідь тирану та інвестиція в безпеку – танки для України", –

радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що цієї зими Європа може імпортувати майже на 40% більше скрапленого газу ніж минулоріч, таким чином вдасться компенсувати поставки газу з рф. Таким чином, Європа готова перезимувати без російського газу.

До слова, влітку стало відомо, що країни Європейського Союзу скоротять споживання газу на 15%.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.