Анонс спортивних заходів на День міста Василькова
14 вересня, традиційно у другу суботу вересня, Васильків відзначатиме День міста, що співпадає зі святом Дня фізичної культури і спорту в Україні, офіційно заснованого в 1994 році. З цієї подвійної нагоди у Василькові заплановано кілька видовищних спортивних заходів, у яких кожен бажаючий може взяти участь або прийти повболівати та підтримати спортсменів.
![Анонс спортивних заходів на День міста Василькова](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/11111.jpg)
Так, 14 вересня у Васильківському спортивному комплексі (міський стадіон) відбудеться відкритий чемпіонат міста з волейболу (о 8.00 розпочнеться реєстрація, о 9.00 – початок змагань).
По центральній вулиці міста пройде 3-й легкоатлетичний пробіг «Vasylkiv RUN». О 9.00 розпочнеться реєстрація по вулиці Грушевського, 12, о 10.00 – початок забігу.
Завершальним спортивним заходом цього дня буде відкрита першість міста Василькова з легкої атлетики серед юнаків та дівчат «Стрибки на майдані» на центральній площі міста: о 10.00 – реєстрація, об 11.00 – урочисте відкриття змагань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69585173_982324958765966_105464090184384512_n.jpg)
Повідомляє Відділ молоді та спорту Васильківської міської ради