Новини

Активісти прийшли на прийом до голови КОДА, але натрапили на пусте місце


19 грудня активні представники Штабу протидії недобросовісним перевізникам відвідали КОДА, щоб нарешті зустрітися з керівництвом.  Вони хотіли обговорити ряд важливих питань та нагадати про вимоги пасажирів. На робочому місці Олександра Терещука, голови КОДА на виявилося. "Але яким було наше здивування, коли ми зайшли до вказаного нам кабінету і побачили там... порожнє місце замість голови КОДА. Ми так і не зрозуміли натяку працівників КОДА: вони вважають голову КОДА Терещука порожнім місцем? Більше того. За столиком в кабінеті зручно розмістився… Юрій Чередніченко , начальник управління інфраструктури, відставку якого ми вимагаємо вже цілий місяць, бо не довіряємо цьому пану.", - зазначив Денис Зерченко, громадський активіст, житель Вишневого, організатор Штабу. Також він повідомив, що представники Штабу негайно викликали поліцію, щоб зафіксувати факт відсутності посадової особи під час офіційного прийому. Все ж таки з активістами вирішив поспілкуватися Дмитро Назаренко, заступник голови КОДА. У ході розмови вони вирішили:
  1. До Нового року документально відновити діяльність постійно діючої комісії з проведення перевірок перевізників, утвореної у 2005-му році, поновити її склад і внести до її складу представників справжніх пасажирів, а не псевдо.
  2. 22 грудня дати відповідь на офіційного звернення Штабу до КОДА із низкою вимог.
  3. Сприяти у створенні окремої робочої групи, яка б поступово вирішувала підняті у зверненні питання.
Денис Зерченко наголосив, що Штаб продовжує боротьбу за нормальні автобусні пасажирські перевезення в Київській області, адже крім локального зниження цін на деяких маршрутах, на інших багатьох маршрутах зниження вартості проїзду так і не відбулося. "Громада не полишає надії таки розшукати голову КОДА і подумує написати заяву до поліції, або навіть звернутися до Президента України із проханням допомогти у пошуках. Аби зрозуміти: а чи ніхто не викрав голову КОДА? А чи ніхто не виступає від його імені, чи він справді існує?", - додав він. Нагадаємо, що громада Києво-Святошинського району неодноразово поводила акції протесту проти свавілля перевізників та управління інфраструктури біля стін Київської обласної державної адміністрації.