Новини
Ірпінь
Кримінальні новини
Події

Активісту Володимиру Позиничу в Ірпені пошкодили автомобіль за виступи проти «Сарафану» та забудовників, пов’язаних із Карплюком


31 березня вночі ірпінському активісту Володимиру Позиничу розбили скло в його автомобілі та порізали колеса. Він вважає, що це розплата за його відкриті виступи проти ТОВ «Сарафан» та забудовників, які пов’язані із екс-мером Ірпеня Володимиром Карплюком.

Свого часу прокурор Київської області повідомив Карплюку про підозру. Перебуваючи на посаді директора ТОВ «Сарафан», він не мав усіх необхідних дозволів і ліцензії на будівництво житлового комплексу.

Унаслідок порушення правила безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою одна людина загинула, а інша – зазнала тяжких тілесних ушкоджень.

Позинич мешкає у ЖК «Річ таун», який зводила скандальна забудовниця Наталія Бойчук – давня бізнес-партнерка Карплюка.

Активіст брав участь у численних заходах, акція протесту, де відверто розповідав про ті численні проблеми, з якими довелося стикнутися новоселам у житлових комплексах, які зводить Бойчук.

Приміром, у «Річ тауні» вона не виконала умов щодо належного забезпечення жителів електроенергією – не збудувала трансформаторну підстанцію.

Унаслідок цього мешканці згаданих новобудов потрапили у скрутне становище – залишилися без світла та опалення, адже сучасні газові котли, установлені у квартирах, без електроенергії не працюють.