Акт вандалізму в Миронівці
У Миронівці вночі 2 червня скоєно акт вандалізму. Невідомий розбив пам'ятну дошку, яку встановлено на честь матерів загиблих воїнів АТО/ООС, лишивши слід від черевика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/83062914_698984337556704_6530703270573244416_n.jpg)
Поліція працює над встановленням особи та мети злочину. Просить всіх, кому відомі будь-які факти, допомогти у розслідуванні. Телефонуйте за номером "102" або до приймальної міської ради - 5-12-71.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/101796410_698984364223368_71827710208376832_n.jpg)
Додатково: голова ГО "Спілка воїнів-учасників АТО" Ігор Педченко пропонує винагороду за інформацію про зловмисників. Номер телефону: 097-939-60-28, повідомляють на сторінці Миронівської міської ради.
Раніше "Погляд" писав, що у Миронівці невідомі вандали познущалися над фігурами гномів у міському парку.