Новини
Головні новини
Буча

Адвокат Сергій Гапон - кандидат на посаду Бучанського міського голови


Правозахисник Сергій Гапон багато років відстоює права простих людей (зокрема, в Бучанському районі) у правоохоронних, державних органах, органах місцевого самоврядування та судах.

Сьогодні, 28 вересня, відомий у Бучанському районі адвокат Сергій Гапон повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що став кандидатом на посади голови міста Буча на Київщині, а також - депутата Бучанської ОТГ.

«Я прийняв нелегке рішення балотуватися на посаду Бучанського міського голови, а також - депутата Бучанської міської ради. Балотуватимусь від політичної партії «Перемога Пальчевського». Займаючись правозахисною діяльністю і відстоюючи права людей в судах, правоохоронних, державних органах та в органах місцевого самоврядування, я зрозумів, що тільки власними діями ми можемо змінити систему. Впевнений, що набутий мною досвід правозахисної діяльності та роботи в правоохоронних органах дасть змогу належно представляти інтереси жителів Бучанської ОТГ», - зазначив Гапон, пообіцявши розповісти про те, чому балотується саме до Бучанської міської ради та саме від ПП «Перемога Пальчевського», у наступних постах.

Біографія кандидата
Сергій Васильович Гапон народився 22 листопада 1984 року в місті Ніжині Чернігівської області.

Із 2000 по 2003 рр. навчався у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту, отримав диплом за спеціальністю «помічник машиніста електровоза».

Із 2003 по 2008 рр. навчався в Одеській національній юридичній академії, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «правознавство».

Із 2008 по 2011 рр. — помічник прокурора Михайлівського району Запорізької області, слідчий Запорізької природоохоронної міжрайонної прокуратури.

Із 2011 по 2014 рр. — прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури Запорізької області, старший прокурор відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Запорізької області.

Із 2014 по 2015 рр. — прокурор Якимівського району Запорізької області.

Із 2015 по 2016 рр. — старший прокурор Мелітопольської міжрайонної прокуратури Запорізької області та прокурор Мелітопольської місцевої прокуратури.

Із 2017 р. по сьогодні — директор ТОВ “Юридична компанія “ПравоЕксперт”. У 2019 р. отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Гапон став учасником суспільно-політичного ток-шоу "Погляд на головне", де в якості експерта взяв участь в обговоренні теми безпеки у Бучанському районі.