Новини
Новини Київської області

Адаптивна білизна, подушки та маскувальні сітки: у Мощуні волонтери допомагають ЗСУ (ВІДЕО)

Вони почали з пошиву адаптивної білизни, але пізніше стали шити подушки-"кістки" для поранених бійців, наволочки із залишків тканини, плести шкарпетки і килимки для фронту. Згодом до допомоги доєднались інші небайдужі жителі.

Мощун - село, що знаходиться у 5 кілометрах від адміністративної лінії столиці.

На початку повномасштабного вторгнення внаслідок запеклих боїв населений пункт перетворився на руїни. Російські окупанти пошкодили та зруйнували 85 відсотків будівель. Повернувшись додому місцеві жителі почали спільно розбирати завали та облаштовувати свої помешкання.

На початку осені 2022-го року у селі жінки організували волонтерську групу "Труселькові феї Мощуна". Вони почали з пошиву адаптивної білизни, але пізніше стали шити подушки-"кістки" для поранених бійців, наволочки із залишків тканини, плести шкарпетки і килимки для фронту. Згодом до допомоги доєднались інші небайдужі жителі. Про масштабну волонтерську допомогу військовослужбовцям у селі Мощун - дивіться у сюжеті Марії Марчук.

Нагадаємо, на Київщині благодійники будують інклюзивний житловий комплекс для воїнів-героїв з інвалідністю. У комплексі, розташованому у хвойному лісі на березі озера, зводять 56 приватних будинків для ветеранів та їхніх родин.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.