Біла Церква
Суспільство

30 тролейбусів для Білої Церкви: Рада схвалила ратифікацію угоди "Міський громадський транспорт II"

Згідно з угодою, зокрема, для Білої Церкви буде закуплено новий громадський транспорт.

30 тролейбусів для Білої Церкви: Рада схвалила ратифікацію угоди

Керівник КП БМР “Тролейбусне управління” Володимир Вахнія повідомив на своїй фейсбук-сторінці про те, що за кошти позики від Європейського інвестиційного банку 18 українських міст, серед яких Біла Церква, зможуть покращити стан громадського транспорту.

Він зазначив, що заступниця міністра інфраструктури Анна Юрченко під час представлення документа пояснила, що метою проєкту є реалізація розвитку пасажирського транспорту у великих та середніх містах із населенням понад 100 000 осіб.

Зокрема для Білої Церкви зможуть закупити 30 тролейбусів. Окрім цього, новий транспорт стане більш екологічно безпечним.

У Білій Церкві на оновлення тролейбусного парку в рамках програми планують витратити 6,5 млн євро, а також за 1,5 мільйона євро передбачають провести ремонт контактної мережі.

Окрім Білої Церкви, учасниками проєкту стала низка інших міст, а саме: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці та інші.

Між тим, у Пристоличній громаді на Київщині модернізують зупинки громадського транспорту. Проте спочатку мають провести моніторинг стану зупинок та визначити обсяг робіт.

Також повідомлялося, що на Макарівщині з’являться нові маршрути громадського транспорту. Незабаром у ряд населених пунктів із центру громади дістатися буде простіше.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.