Новини
Новини Київської області
Автоновини

30-тонними МАЗами - по мосту: Шулявський шляхопровід випробували на міцність


У Києві відбулися випробовування Шулявського мосту, відкриття якого запланували до 29 грудня. Отримані результати перевірки мають переглянути експерти.

Про це у Твіттері повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, а також поінформувала прес-служба міського голови Києва.

«Відбулися випробування Шулявського шляхопроводу. Поки по ньому їздили вісім 30-ти тонників, ми з будівельниками стояли під мостом. Є в них така традиція», — повідомив Кличко.

Як зазначається, міст перебував під вагою 240 тонн.

«При динамічному навантаженні вісім МАЗів з баластом одночасно з різною швидкістю проїхали Шулявським мостом. Вага кожної вантажівки — 30 тонн», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Тепер експерти мають порівняти відповідність заявлених характеристик мосту тим показникам, які зафіксувала техніка.

Нагадаємо, 5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проєкт реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана: він передбачає будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох.

Як повідомляють «Схеми», підрядною організацією, яка проводила реконструкцію Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Уточнений кошторис проєкту реконструкції Шулявського мосту склав 1,05 мільярда гривень.

Фото - Віталій Кличко.