Новини
Україна
Головні новини
Україна-суспільство

28 березня Україна перейде на літній час


В ніч на неділю українцям слід перевести годинники на одну годину вперед.

Фото: pixabay.com

Як повідомила пресслужба Міністерства економіки, о третій годині 28 березня Україна перейде на літній час, оскільки закон щодо скасування цієї норми уряду так і не був прийнятий.

Важливо: у неділю українці мають перевести годинники на одну годину вперед.

Як повідомляв «Погляд», на початку березня парламентарі підтримали законопроєкт про обчислення часу в Україні, проголосувавши також і за скорочення строку підготовки закону до другого читання. Проте згодом Верховна Рада так і не наважилась скасувати сезонне переведення годинників на літній та зимовий час раз на півроку.

За постановою Кабміну, вже майже 25 років в Україні перехід на літній час щороку відбувається в останню неділю березня. Натомість на зимовий – в останню неділю жовтня.

Про перехід на літній час також попередили в Telegram-каналі Укрзалізниці, зазначивши, що час відправлення та прибуття поїздів у квитках  вказано вже з урахуванням цього переходу.

Скрін з Telegram-каналу Укрзалізниці

Нагадаємо, на цих вихідних, у суботу, відбудеться наймасштабніша екологічна акція – Година Землі. Як долучитися до акції, та що робити у темряві – читайте у матеріалах Погляду.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.