Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

26 освітян Київщини отримали відзнаки Верховної Ради України

Це – освітяни, які під час активних бойових дій були взірцем для мешканців громад.

26 освітян Київщини отримали відзнаки Верховної Ради України - зображення

Днями відбулася церемонія вручення відзнак Верховної Ради України працівникам освітньої галузі. Серед нагороджених – освітяни з Київщини. Про це повідомили в пресслубі КОВА.

"Це – освітяни, які під час активних бойових дій були взірцем для мешканців громад і зробили все можливе, щоб зберегти життя дітей, заклади освіти та матеріально-технічну базу. Уже після деокупації пристоличного регіону ці педагоги доклали максимум зусиль для того, аби якнайшвидше відновити освітній процес у своїх населених пунктах", –

пресслужба КОВА

Загалом нагороджено 26 працівників системи освіти з Бучанської, Іванківської, Дмитрівської, Димерської, Великодимерської, Макарівської, Немішаївської, Ірпінської, Бородянської, Петрівської та Гостомельської територіальних громад. 

26 освітян Київщини отримали відзнаки Верховної Ради України - зображення
26 освітян Київщини отримали відзнаки Верховної Ради України - 1 - зображення
26 освітян Київщини отримали відзнаки Верховної Ради України - 2 - зображення

Нагадаємо, в середині листопада вчителі Київщини отримали понад 4 тис. ноутбуків. Це дозволить організувати проведення інтерактивних занять чи дистанційного навчання в громадах, що постраждали від російської агресії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.