Новини
Україна
Буча
Вишгород

24 жовтня на Київщині продовжать розміновувати території

Знищувати ВНП будуть у Бучанському та Вишгородському районах.

24 жовтня на Київщині продовжать розміновувати території - зображення

24 жовтня на Київщині продовжать розміновувати території. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Київської обласної військової адміністрації.

"Сьогодні, 24 жовтня, заплановані заходи зі знищення вибухонебезпечних предметів у декількох районах області", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Зазначається, що заплановані заходи зі знищення вибухонебезпечних предметів відбудуться в Бучанському та Вишгородському районах у наступні часові проміжки:

  • від 10:30 до 15:00 – у Бучанському районі;

  • від 14:00 до 17:00 – у Вишгородському районі.

Мешканців пристоличного регіону просять зберігати спокій та дотримуватися правил безпеки. Натомість під час тривоги – перебувати в укриттях та довіряти виключно офіційним джерелам інформації.

Нагадаємо, на Київщині піротехніки вже знешкодили близько 71,5 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21298,25 га території, з них 4872,34 га – с/г угідь, 59,075 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 2077 домогосподарств, 1273 об’єктів, 1865,4 км автомобільних доріг тощо.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.