Новини
Україна
Головні новини

22 вересня - день осіннього рівнодення


Фото ІА "Погляд"

Цього дня в Україні наступає астрономічна і астрологічна осінь, день (починаючи з 14:31) стає коротшим, а ніч - довшою (до 21 грудня). Також починається "друге бабине літо" або, як кажуть у народі, "золота осінь", яка триває до 14 жовтня.

Точний час осіннього рівнодення, коли тривалість дня і ночі одинакові, завжди нестабільний. У 2020 році це – 22 вересня, 14:31 за київським часом, пише "24 канал".

Після цього день помітно зменшується, поступаючись місцем ночі, аж до настання зимового сонцестояння – у цьому році 21 грудня.

День осіннього рівнодення – це день астрономічного початку осені. Це означає, що Сонце перетинає екватор і переходить з північної півкулі в південну. Відповідно, для жителів південної півкулі настає весняне рівнодення.

З цього дня починається "друге бабине літо". У народі цю пору називають "золота осінь", яка триває аж до 14 жовтня. В цей час починається осінній листопад, а перелітні птахи відлітають на південь.

В астрології день осіннього рівнодення є однією з чотирьох важливих кардинальних точок року. В цей час в космосі відбувається потужний викид енергії, яка дає початок новому відліку часу.

У цьому році після рівнодення важливі зміни у житті особливо відчують 4 знаки зодіаку - Скорпіон (кар'єра піде вгору), Овен (успіх у фінансах та особистому житті), Риби (яскравий період у всіх сферах) і Близнюки (яскравий романтичний період).

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у зв'язку з поширенням коронавірусу у Бучі відмінили святкові заходи до дня міста.