#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Довкілля

2019 рік став найтеплішим в Україні за весь період спостережень

31.12.2019 0 Бобрик1 Юлія1 0

За 139 років спостережнь українці ще на бачили такого теплого року.

За даними ЦГО ім. Б. Срезневського та прогнозам Українського гідрометцентру, цей рік увійде в історію України як найтепліший за весь період спостережень з 1881-го.

Як зазначають в обсерваторії, цьогорічна середня температура повітря в Києві сягнула 10,6°С, що на 2,9°С вище за норму, яка становить 7,7°С. Перевищено навіть показник аномально теплого 2015 року, коли середня температура становила 10,5°С. Найнезвичнішим було те, що теплішими за норму виявилися всі 12 місяців. Особливо теплим, навіть найтеплішим за весь період спостережень був червень, середня температура якого сягнула 23,6°С. Натомість грудень також запам’ятається не зимовою погодою – 19 грудня температура повітря сягнула 15,2°С.

«Загалом протягом року температурні рекорди було побито більш як 30 разів», – про це повідомив Віктор Вишневський, доктор географічних наук «Урядовому кур’єру».