Новини
Новини Київської області
Київ

20 грудня відкриється нова ділянка Великої Кільцевої дороги


Автосполучення відкриють від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської.

Фото: kyiv.klichko.org

До кінця цього року завершиться будівництво нової ділянки Великої Кільцевої дороги, про це повідомила пресслужба міського голови столиці Віталія Кличка. Також в районі кільцевої дороги з'явиться закінчують нову транспортну розв’язку над вулицею Богатирською.

Фото: kyiv.klichko.org

Рух планують відкрити вже після 20 грудня.

Наразі на ділянці вже влаштували верхній шар асфальтобетонного покриття від проспекту Рокоссовського до вулиці Сім’ї Кульженків і майже добудували шляхопровід через вулицю Богатирську.

Фото: kyiv.klichko.org

Мер проінспектував будівництво і розповів, що велике навантаження на транспортну інфраструктуру Києва створює транзитний транспорт - через столицю щодень проїжджає понад 4 тисячі вантажних авто.

Фото: kyiv.klichko.org

Він зазначив, що рішенням для Києва має стати будівництво Київської окружної дороги, проєкт якого має втілити уряд.

Як відомо, на Київщині завершують реконструкцію мосту на дорозі Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі. Загальна вартість робіт склала 41, 4 мільйони гривень. Реалізовувати роботи почали ще минулого року. За цей час влаштували нове асфальтобетонне покриття, підсилення берегових опор, монтаж переходу залізобетонними плитами на ґрунт і встановлення прольотів мосту.

Нагадаємо, в рамках програми «Великого будівництва» поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Ми розповідали також, що на Макарівщині завершили ремонт мосту вартістю понад 17 млн. грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.