#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
За кордоном

$10 000 000 000 пожертвує Джеффрі Безос на боротьбу зі зміною клімату

19.02.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Найбагатша людина світу вважає кліматичні зміни найбільшою загрозою для планети.

Американський підприємець, глава і засновник інтернет-компанії Amazon.com Джеффрі Безос написав в Instagram про створення фонду і виділення коштів на боротьбу зі зміною клімату в світі.

«Сьогодні я дуже радий оголосити про створення Фонду Землі Безоса. Зміна клімату є найбільшою загрозою для Землі. Я хочу працювати разом з іншими, щоб удосконалити відомі методи і досліджувати нові способи боротьби з руйнівним впливом зміни клімату на нашу спільну планету.

Ця глобальна ініціатива буде фінансувати вчених, активістів, неурядові організації – будь-які зусилля, які дають реальну можливість допомогти зберегти і захистити світ природи. Ми можемо врятувати Землю.

Фонд буде співпрацювати з великими і невеликими компаніями, державами, глобальними організаціями та приватними особами. Я виділяю $ 10 000 000 000 для початку і почну видавати гранти цього літа. Земля – це те, що нас усіх об'єднує – давайте захищати її разом», – написав Безос.

https://www.instagram.com/p/B8rWKFnnQ5c/?utm_source=ig_web_copy_link