02.02.2020 у Києві та області побралися більше 100 пар закоханих
«Дзеркальну» дату 02.02.2020 ще називають датою-паліндромом, адже вона читається однаково як в одну, так і в іншу сторону. Саме таку дату обрали для створення сім’ї 85 пар закоханих у Києві та 23 пари на Київщині.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84813754_2436488683122580_2383454550016131072_n.jpg)
Молодята впевнені, що укладення шлюбу саме у цю «магічну» дату стане запорукою злагоди та взаєморозуміння в родині. А ще багато хто вважає, посилаючись на нумерологію, що шлюби, укладені в цю дату, будуть дуже міцними, оскільки чотири двійки в даті утворюють число вісім – символ нескінченності.
![02.02.2020 у Києві та області побралися більше 100 пар закоханих](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84564239_1210268192479223_6727757877647245312_n.jpg)
Як повідомляють в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції люди, які вірять у магію чисел, у деяких РАЦСах замовляли церемонії за рік до цієї дати!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84018899_1112989195719663_5666883672586846208_n.jpg)
Відтак, 2 лютого у столиці одружилось 85 пар, з них 44 – у рамках проєкту «Шлюб за добу», у Київській області – 23 пари молодих стали подружжям.