#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Переговори Україна-рф

Зустріч Зеленського та путіна можлива одночасно з затвердженням мирного договору - делегація рф (ВІДЕО)

29.03.2022
Керівник російської делегації на переговорах з Україною Володимир Мединський заявив, що зустріч путіна та Зеленського можлива.

Керівник російської делегації на переговорах з Україною Володимир Мединський заявив, що зустріч путіна та Зеленського можлива.

Вона може відбутись одночасно з попереднім затвердженням мирного договору главами МЗС України та росії.

"Погодили та пропонуємо рішення, за яким зустріч голів держав можлива одночасно з парафуванням договору міністрами закордонних справ.

Тим паче, що в момент цього парафування та розгляду договору можливе обговорення різних політичних нюансів та деталей", – Мединський.

Водночас глава фракції "Слуга народу" і глава української делегації на переговорах з РФ Давид Арахамія вважає, що підготовлено достатньо матеріалів для організації зустрічі президентів України та Росії Володимира Зеленського і Володимира Путіна.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.