#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Культура

Знову перше місце: «всеукраїнська» перемога пісочних аніматорів із Бучі

11.11.2020 Гапон Юлія 000

Нагороди Всеукраїнського фестивалю «Лавина талантів» чекають на своїх «авторів» - учасників студії пісочної анімації Sand play.

Пісочні аніматори зі студії Sand play (місто Буча) здобули перемогу Всеукраїнського фестивалю «Лавина талантів». «Вкотре перше місце», - зазначає Бучанська міська рада. Приєднуємося до вітань!

Sand play прославляє рідне місто далеко не вперше. Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що Sand play здобули два перших місця на міжнародному конкурсі, який проходив у липні місті Царево (Болгарія). У цьому заході брали участь дві групи: 5-8 та 9-16 років. Діти підкорили суддів своєю майстерністю і креативністю роботи з піском. Також у цьому місяці пісочні аніматори з Бучі завоювали перше місце на міжнародному фестивалі у Польщі.

А до того перемогли у всеукраїнському фестивалі-конкурсі та з тріумфом виступили на ХІІ Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької творчості “Вернісаж талантів”. Бучанські діти посіли перше місце у своїй номінації.