Злочинці потруїли собак, щоб обікрасти будинок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75294207_2579177558804067_3898976851816611840_n.jpg)
На жительку села Морозівка, що у Баришівському районі троє чоловіків скоїли напад з метою наживи.
Один з них щосили ударив жінку кулаком в обличчя та забризкав очі сльозогінним газом. Після чого вдерся до її будинку, звідки викрав гроші та оргтехніку. Після скоєння нападу злодії зникли у невідомому напрямку.
На пошуки нападників були орієнтовані наряди поліції Баришівського та прилеглих районів, одразу розпочаті оперативно-розшукові заходи щодо їх затримання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75278282_2579177538804069_9220754945777598464_n.jpg)
Працівники кримінальної поліції Київщини спільно з оперативниками Баришівського відділення поліції та бійцями полку поліції особливого призначення вже за кілька днів встановили та затримали усіх учасників пограбування.
Одного з них, 22-річного молодика, затримали за місцем проживання у Бориспільському районі, ще двох чоловіків 25 та 36-річного віку – у столиці.
Наразі усі фігуранти злочину затримані у порядку ст. 208 КПК України і знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання.
Затримані надали правдиві покази. Як з’ясувалось, вони завчасно готувались до злочину. Перебуваючи у селі Морозівка, старший з нападників помітив жінку, яка приїхала до магазину на дорогій автівці. Чолов’яга спочатку вислідкував, де вона проживає, потім підмовив своїх знайомих обікрасти її будинок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/73497809_2579177565470733_5789309091134308352_n.jpg)
Аби потрапити до помешкання безперешкодно, злодії двічі приїздили до подвір’я, щоб потруїти собак, які охороняли обійстя. Втретє вони приїхали вже реалізувати свій злочинний план.
Викрадені гроші чоловіки поділили між собою, а два ноутбуки одразу продали через мережу Інтернет.
Працівники поліції встановлюють роль кожного фігуранта у скоєнні пограбування. Перевіряють їх на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.
За фактом грабежу відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Триває слідство.