Новини
Україна

Зимовий сезон у "Добропарку" (ВІДЕО)

На відвідувачів чекатиме новорічна ялинка, поле висаджених тюльпанів, що прикрашене тисячами ліхтариків.

У парку сімейного відпочинку "Добропарк" традиційні чотири квіткові сезони тепер доповнили гостинним зимовим.

Подробиці зимового сезону розповіли на Facebook-сторінці "Добропарку".

Як зазначається, святковий настрій в цьому сезоні для гостей будуть створювати святкові інсталяції, казкові герої, які зібралися подивитися на дива і також світяться від щастя.

На відвідувачів також чекає новорічна ялинка, поле тюльпанів, прикрашене яскравими ліхтариками.

Атмосферу свят доповнюватимуть розваги для дітей, аніматори та цікаві атракціони.

Різдвяний ярмарок стане у нагоді для тих, хто захоче створити святкову атмосферу у себе вдома чи потішити рідних та близьких.

Святкове дійство триватиме з 6 грудня до 21 січня, з 16:00 – 21:00 години. Різдвяний ярмарок стане у нагоді для тих, хто хоче створити святкову атмосферу в оселях чи потішити рідних та близьких.

Нагадаємо, новорічну ялинку цього року планують встановити на Софіївській площі у Києві за кошти меценатів. З бюджету міста і держави на її оздоблення не піде ні копійки. Цьогоріч, скоріш за все, ялинку у Києві підсвітять 6 грудня - у День святого Миколая за новим стилем. Як і минулого року, на головній новорічній локації у Києві не буде фудкортів і масштабних святкувань.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.