Жителя Баришівки побили у Переяславі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/8f59b90aff2d7182f7a9cfb410caa7ea.png)
19 листопада о 15.23 бригада ЕМД виїхала на виклик до жителя Баришівщини, 1985 р. н., якого побили невідомі йому особи біля ресторану "Діброва", що у Переяславі.
До приймального відділення Переяславської ЦРЛ його було доставлено у стані алкогольного сп’яніння та гострою реакцією на стрес.
Загалом протягом останнього тижня на службу "103" надійшло 87 екстрених, 9 невідкладних і 3 безпідставні виклики, повідомляє заступник головного лікаря станції екстреної медичної допомоги Володимир Чирка. До переяславців медики виїжджали 52 рази, до жителів сіл району – 47.