Жителі Баришівки вказали поліції на наркоторговця
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70392386_2466027166785774_5808310129531027456_n.jpg)
Уважні громадяни сповістили до поліції де знайти чоловіка, який приторговує наркотиками.
Аби з’ясувати інформацію правоохоронці звернулися до суду для отримання дозволу на проведення обшуків.
У ході реалізації отриманої інформації та під час проведення обшуку, в оселі 42-річного чоловіка, було виявлено та вилучено близько 100 грам амфетаміну, обріз мисливської рушниці та набої.
Наркотичну речовину та зброю направлено на проведення необхідних експертиз.
У зв’язку з цим, відкрито два кримінальних провадження за ст. 263 ( Незаконне поводження зі зброєю) та за ст. 307 (Незаконне виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.
Поліція Київської області
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69825059_2466027153452442_4797062652373237760_n.jpg)