Новини
Київ

Журналісти, яких не пустили до Зеленського, влаштували мітинг в Києві (ВІДЕО)

Журналісти, яких не запросили на пресконференцію президента України Володимира Зеленського, організували мітинг у Києві.

Журналісти, яких не запросили на пресконференцію президента України Володимира Зеленського, організували мітинг у Києві.

Сьогоднішній пресмарафон «30 запитань президенту України», присвячений екватору каденції Володимира Зеленського. Однак, отримали можливість поставити йому запитання лише представники тридцяти ЗМІ.

Журналісти, яких на неї не запросили, вирішили організувати мітинг. Таким чином вони хочуть продемонструвати Офісу Президента України, як багато тих, хто не зміг поставити питання президенту.

У пресслужбі Офісу Президента пояснюють:

«У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь», – пресслужба ОПУ.

До місця зустрічі Володимира Зеленського зі ЗМІ приєдналися і мітингувальники з плакатами «Привіт Януковичу».

Громадські активісти вимагали та збирали підписи за відставку керівника Офісу Президента - Андрія Єрмака.

До того ж протестувальники анонсували масштабну акцію на Банковій, якщо глава держави не звільнить його.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.