#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Боярка
Київщина-суспільство
Економіка

Житло для переселенців: Кабмін виділить понад 6 мільйонів гривень Боярській та Томашевській громадам

02.12.2021
Загалом в уряді планують направити понад 22 мільйони гривень на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб, частину коштів отримають Броварська та Томашевська громади.

Житло для переселенців: Кабмін виділить понад 6 мільйонів гривень Боярській та Томашевській громадам - зображення
Фото: Кабмін

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 2 грудня.

Тож, загалом на розв'язання проблеми із забезпеченням переселенців житлом вирішили спрямувати 22,5 млн гривень. За ці кошти придбають 53 житлових об'єкти для ВПО.

До бюджету Боярської громади планують спрямувати  5 млн. 105 тис. 480 гривень на придбання 6 об'єктів житла для переселенців, а бюджет Томашівської громади отримає 1 млн. 182,3 тис. гривень на придбання 4 житлових об'єктів.

Наразі остаточне рішення щодо виділення бюджетних коштів на придбання житла для переселенців має ухвалити профільний комітет Кабміну.

Як повідомлялося раніше, Київська облдержадміністрація розробила проєкт обласного бюджету, який відповідає критеріям збалансованості та реалістичності в умовах негативного впливу карантинних заходів на економіку пристоличного регіону.

Як повідомлялося раніше, відбулася чергова 23 сесія Бучанської міської ради. Було затверджено звернення до ДТЕКу щодо роз’яснення проблеми з плановими та аварійними відключеннями світла. Військовим АТО/ООС виділили земельні ділянки, а виконання бюджету міста Буча за 9 місяців складає 107%.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.