Жителі Броварів на чолі з мером виступають проти перейменування міста
![Жителі Броварів на чолі з мером виступають проти перейменування міста Жителі Броварів на чолі з мером виступають проти перейменування міста - зображення](/storage/resized/lg/news/9b9dda66-088b-4586-91cb-1b4c7a607e26/6621ab432b6ccf044e856c5a48b03347 (1).jpg)
За словами міського голови Ігоря Сапожка, депутати не враховували думку науковців, які раніше надали експертні висновки щодо збереження назви міста Бровари.
До того ж броварчани підтримали петицію щодо збереження назви міста. Таку ж думку вони висловили під час опитування, яке проводилося незалежними ЗМІ.
В той же час деякі активісти вимагають повернути населеному пункту історичну назву, вони навіть виходили на відповідну акцію.
На їхнє переконання, для перейменування існують історичні і лінгвістичні підстави: саме про Броварі писав у своїх творах Тарас Шевченко, так досі пише і Ліна Костенко.
Нагадаємо, 20 березня, комітет Верховної Ради з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування ухвалив рішення про перейменування п’яти міст і 104 сіл і селищ. Місто Бровари на Київщині вже незабаром може змінити назву на Броварі. Відповідне рішення ухвалив парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.