Новини
Ірпінь
Екологія

Земельні питання: чому рекреаційні землі Ірпеня належать не громаді, а чиновникам


Завтра, 29 липня відбудеться дванадцята сесія Ірпінської міської ради, де на порядку денному розглянуть 290 питань, з яких 259 – земельні. Чому рекреаційною зоною в Ірпені володіють бізнесмени та чиновники?

Про це пише Ольга Фесік у "Говорит Ирпень".

Питанням 239 та 240 порядку денного передбачається пропозиція ͟Крикуну С.М, якого в Ірпені асоціюють з Карплюком В.А. перевести 33 сотки землі з будівництва об`єктів рекреації під індивідуальне дачне будівництво на землях рекреації за адресою: 11 лінія, 7-Д.

В той же час, Ірпінь потребує земель для побудови соціальних об’єктів: шкіл, дитячих садочків, санаторіїв.

За адресою: 11 лінія, 7-Д знаходиться 8,30 гектари землі, переважно із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об`єктів рекреаційного призначення.

Виявилось, що цінні землі розподілені на 30 ділянок, які зосереджені в руках всього лише 13 родин, прізвища яких досить відомі в Ірпені, адже власниками є чиновники та бізнесмени, що розбудовують на землях громади власні дачні будинки та котеджні містечка.

Серед них є: Ігор Оверко, Сергій Крикун, Сергій Башлаков, Степан Михайлов та ін.

Вся ця земля, за адресою , вул. 11 лінія, 7-Д, крім землі, що оформлена на пана Башлакова, досі має цільове призначення  - для будівництва та обслуговування об`єктів рекреаційного призначення, але досі жодного комплексу будинків відпочинку (пансіонату сімейного типу) немає.

Депутатів поточного скликання просять не голосувати за зміну цільового призначення землі в межах цієї території рекреаційного призначення, щоб завадити бізнесменам володіти громадськими землями.

ІА “Погляд” вже повідомляв, чому важливе питання екології не розглядає місцева влада.

Ми розповідали також, що влада Ірпеня ігнорує декомунізацію.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.