Без рубрики
Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Зеленський пригрозив звільненням меру Борисполя та голові РДА

10.07.2019 Оксана Кириленко 0

Сьогодні 10 липня під час робочої наради у місті Бориспіль Президент України Володимир Зеленський попередив, що якщо чиновники Борисполя та РДА не знайдуть спільної мові і не побудують новий корпус лікарні, то на них чекає звільнення.

Спершу біля трибуни виступив секретар міськради Борисполя Ярослав Годунок із інформацією про наміри Бориспільської РДА придбати мамограф та про те, що чвари між очільниками міста та району не дають забезпечити нормальні умови для лікування у ЦРЛ.

Після чого Зеленський надав слово міському голові Борисполя Анатолію Федорчуку, який повідомив, що із міського бюджету виділено 40 млн грн і вже за кілька місяців розпочнеться будівництво лікувального корпусу. Анатолій Соловйович визнав, що між ним та головою Бориспільської РДА Олесандром Туренком є деякі розбіжності у поглядах.

"Туренко вважає, що будувати лікувальний корпус не потрібно, а я вважаю навпаки, та все ж надіюся, що спільними зусиллями новий корпус з'явиться," - розповів Федорчук.

Після чого слово надали Олександру Туренку, який розповів, що лікарня попри державні субвенції дофінансовується Районною Радою і що дійсно у нього із міським головою є різні погляди на розвиток лікарні.

"Медична реформа призводить до того, що будуть госпітальні округа і лікарні або отримають статус або ні, може бути хоспіс, може бути повноцінна лікарня. Буде добудовано корпус і в нього закупиться обладнання і розширяться послуги. Лікарня буде", - розповів Туренко.

Вислухавши обох очільників Володимир Зеленський резюмував, що якщо у 2020 році спільними зусиллями не буде збудовано лікувального корпусу, то на всіх чекає звільнення.

"Я буду просити всіх, з приводу мера буду звертатися до Верховної Ради і всіх звільнимо, нам треба якось рухатися", - повідомив Голова держави.

Щодо Олександра Щура, директора КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” , то Володимир Зеленський зауважив, щоб той менше хизувався незначним ремонтом, який зроблений у лікарні, а більше піклувався про людей, які годинами чекають своє черги до лікаря.

А вже після цього черга дійшла до Годунка, якого через його емоційний виступ та кримінальне минуле вивели із зали.

Повне відео можна переглянути Тут.