Здобутки особливих діток з Броварів на Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості "Profest"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72698613_2400776616837839_5744827721167405056_n.jpg)
19 жовтня вихованці Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю міста Бровари взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості "Profest".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72967188_2400779220170912_1722815208965013504_n.jpg)
В цьому конкурсі діти центру нарівні змагалися із звичайними дітьми і заслужено отримали свої нагороди. Виступи особливих діток вразили своєю безпосередністю і артистизмом не лише членів жюрі, але й усіх глядачів та конкурсантів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73475158_2400777110171123_6676666948148789248_n.jpg)
Здобутками вихованців центру стали: 15 медалей і ДипломівІ-го ступеня та 2 золотих кубки, а також неймовірні враження та емоції. А ще - фото на згадку із самим Григорієм Чапкісом та подарунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73040106_2400778846837616_1261350788672782336_n.jpg)
"Хочемо подякувати всім організаторам цього чудового фестивалю за теплий прийом, а нашому директору центру Валерію Іваненку - за постійну підтримку!", - зазначили в Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м. Бровари.