#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

Збитки - понад 2,7 млн грн: в Ірпені судитимуть інженера технагляду

08.04.2021 Гапон Юлія 000

Інженер підписав акти приймання виконаних робіт із ремонту вулиці у м. Ірпінь на Київщині, після чого підряднику перерахували понад 2,7 млн грн бюджетних коштів за роботу, яка фактично не була виконана.

Бучанська окружна прокуратура затвердила та скерувала до Ірпінського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно інженера технагляду за фактом службової недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 КК України). Про це повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури.

Розслідування встановило, що у липні 2017 року інженер технічного нагляду одного з комунальних підприємств Ірпеня погодив та підписав акти приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту дороги на одній із вулиць міста. Після цього підряднику перерахували бюджетні кошти в сумі понад 2,7 млн грн за роботу, яка фактично не була виконана.

Як відомо, мова йде про вулицю Підгірна. Раніше "Погляд" розповідав, що саме по справі за розкрадання коштів через покійника на її ремонті судять ексмера Ірпеня Володимира Карплюка.

Також ми розповідали про те, що на цій вулиці під виглядом школи почали будувати величезний ЖК "Синергія-Сіті", який ризикує повторити долю ірпінського мікрорайону "Благодатний" (там обманули понад 1500 інвесторів).

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.