Затримали крадіїв-"наїзників", які на Броварщині викрали спорядження для кінного спорту
Поліція затримала зловмисників, які наприкінці року невідомі особи проникли на територію заводу в смт Калита Броварського району, звідки викрали спорядження для кінного спорту, вартістю понад 10 000 доларів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4805.jpg)
Під час оперативно-розшукових заходів, працівники Броварського відділу поліції встановили підозрюваних осіб. Ними виявилися двоє раніше судимих жителів району, 19 та 21 років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4806.jpg)
Молодиків доставили до місцевого відділу поліції, там вони надали правдиві покази і погодилися добровільно повернути викрадене.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4812.jpg)
Підозрювані розповіли правоохоронцям, що викрали спорядження з метою подальшого перепродажу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/IMG_4799.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.