Новини
Україна
Київщина
Баришівка та Березань

Заступниці голови НБУ Рожковій суд Баришівки заборонив виконувати обов’язки

13.06.2019 Оксана Кириленко 0

Прес-служба НБУ повідомила, що Баришівський районний суд Київської області ухвалив рішення, яке забороняє Катерині Рожковій виконувати обов'язки першого заступника голови правління НБУ.

Згідно інформації в НБУ дізналися про це з листа фізособи-учасника судового розгляду.

"Згідно процесуального кодексу рішення суду підлягає виконанню негайно, тобто відразу після отримання. Однак поки що ми не отримували і не були присутні при винесенні будь-якої постанови про заборону членам правління Національного банку здійснювати свої повноваження. Тому ми не можемо стверджувати, що інформація про наявність відповідного постанови відповідає дійсності. Якщо це так, то Національний банк оскаржить його в передбаченому законом порядку”, - пояснили в Нацбанку.

Також начальник управління претензійно-позовної діяльності Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук зазначив, що Національний банк готовий вивчити наявність ознак, що можуть свідчити про неправосудність таких дій судді, а отже і підстав для звернення зі скаргою на дії судді та звернення до правоохоронних органів.

Рожкова Катерина Вікторівна - перший заступник Голови Нацбанку України (з 15 червня 2018 року).

За 2018 рік Катерина Рожкова задекларувала 3,3 млн гривень зарплати. В 2016 році вона купила годинник OMEGA за 228 тис. гривень, в 2017 — годинник Chopard за 145 тис. гривень, в 2018 — годинник Ulysse Nardin за 260 тис. гривень. Також вона задекларувала готівкою 285 тис. доларів. Рожкова володіє 2 земельними ділянками (1 505 м² і 1 193 кв. м), квартирою в Києві — 99,5 кв. м, дачним будинком в Васильківськосу районі Київської області — 87,7 кв. м, де в неї також є недобудований будинок, двома гаражами (19,8 і 20,5 кв. м). Володіє автомобілем Honda CRV 2008 року випуску.

Мати сина та доньки.

Нагадаємо, що Баришівський районний суд Київської області призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines.