#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь — твій дім
Ірпінь
Події

ZAPLAVA FEST – ЕКОФЕСТИВАЛЬ В ІРПЕНІ: 4-5 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ

26.08.2021

У перші вихідні вересня у Романівці, що біля Романівського джерела (вул. Донецька, 18, м. Ірпінь) відбудеться ZAPLAVA FEST - екофестиваль в Ірпені.

4-5 вересня 2021 р. у мікрорайоні Романівка біля Романівського джерела (Донецька, 18) відбудеться ZAPLAVA FEST - екофестиваль в Ірпені.
Синьошийка - дрібний птах родини Мухоловкових

Мета події: Проінформувати мешканців про проблему забудови Ірпінської заплави – унікальної території, місця існування рідкісних тварин та рослин, об’єднати місцевих екоактивістів, політичних діячів, урбаністів та екологів навколо цієї ситуації.

Програма фестивалю: 4 вересня (субота) – панельні дискусії фахівців з екології.

5 вересня (неділя) -  организатори фестивалю презентують екостежки у лісі та на заплаві, книжковий ярмарок, майстер-класи для дітей та дорослих, рибалка, виставка живопису та фоторобіт, конкурс дитячого малюнку та фуд корти.

Заплавні землі річки Ірпінь належать до природоохоронних територій Смарагдової мережі. 15 тис га долини річки отримали цей статус у 2019 році, завдяки великим зусиллям екоактивістів та науковців, яким була небайдужа доля цих місць. Україна входить до країн Бернської конвенції про охорону дикої фауни і флори і природних середовищ існування в Європі, яка контролює стан заплави. Нажаль цей особливий елемент екосистеми зараз знаходиться під загрозою знищення, тому що росте місто і його забудова. Погіршення стану території річки Ірпінь може мати вплив на життя усіх мешканців міста, а саме понести за собою проблеми з водою, повітрям та знищення унікального тваринного та рослинного світу.

ZAPLAVA FEST – ЕКОФЕСТИВАЛЬ В ІРПЕНІ: 4-5 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ
Жук-олень

Про це та інше на тему екології можна дізнатися на сторінці заходу у Фейсбуці.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Ірпені на 8 сесії міської ради депутати проголосували за розробку та затвердження детального плану території земельних ділянок заплави річки Ірпінь.

Ми розповідали також, що у Білій Церкві відбувся фестиваль повітряних куль.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.