Новини
Суспільство
Екологія
За кордоном

Закриті міста: як виглядають спорожнілі мегаполіси під час карантину (ВІДЕО)


Щоб протистояти пандемії все більше міст по всьому світу закривають на карантин. Зйомки з таких регіонів нагадують кадри з фільмів про постапокаліпсис.

Італія більше за інші країни Європи потерпає від пандемії коронавірусу. Північ Італії за лічені тижні стала центром коронавірусу в Європі. Кількість захворівших в Італії стрімко зростає і, за даними на середу, 25 березня, перевищило 69 тисяч, кількість померлих уже вдвічі більша, ніж в Китаї. Рим не є найбільшураженим регіоном, проте, на нього теж поширюються суворі заходи, запроваджені урядом 11 березня. Аби вийти на вулицю, потрібно мати при собі роздрукований або написаний від руки документ, який був поширений міністерством внутрішніх справ. У цьому документі потрібно вказати ім'я, паспортні дані та причину виходу з дому. Таких причин може бути кілька – по роботі, за продуктами або в аптеку. Просто гуляти по вулицям тут не можна.

У Нью-Йорку зафіксовано вже понад 26 тисяч заражених, проте на тотальний карантин місто закрили лише 22 березня. Зазвичай, Таймс-сквер за добу відвідує щонайменше 400 тисяч чоловік, тож тепер він виглядає занадто порожнім.

Вся Франція знаходиться на карантині з 17 березня, зокрема й Париж. Наразі у країні захворіло більше 22 тисяч людей і приблизно третина – у столиці.

На відео тижневої давнини на вулицях Лондона все ще можна побачити людей і навіть відкриті торгові центри. Тотальний карантин в Великобританії оголошено тільки 23 березня.

І, нарешті, Ухань, який колись був епіцентром поширення нового коронавірусу, закритий на карантин з 23 січня. Відео-ролик знято ще 6 лютого, але на сьогоднішній день місто все ще заблоковано. Китайська влада планує зняти транспортне блокування Ухань 8 квітня.

Читайте також:
Через пандемію в світі нідерландці змушені щодня викидати на смітник мільйони квітів
Вчені з’ясували, скільки живе коронавірус на різних поверхнях
Карантин у Венеції: вода у каналах стала прозорою, з’явилася риба і прилетіли лебеді
В спорожнілих через карантин містах почали з’являтися дикі тварини