"За Україну, за її волю": у Броварах вшанували загиблих воїнів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Screenshot_165.png)
3 лютого 2020 року у Броварах вшанували пам'ять воїнів-броварчан, які захищаючи суверенітет нашої держави, загинули на Сході. Серед них Дмитро Янченко життя якого обірвалося п'ять років тому, саме в цей день.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-03_17-07-06.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-04_10-56-53.jpg)
На кладовищі, щоб віддати шану полеглому зібралися мама Дмитра, дружини загиблих воїнів Аркадія Голуба та Олега Онікієнка, побратими, друзі, рідні та близькі. Були присутніми керівництво міста та представники військового комісаріату.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-03_17-07-03.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-03_17-07-04.jpg)
Під час заходу військовий капелан та місцевий священник звершили молитву. Всі присутні поклали квіти на могили воїнів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-03_17-07-031.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-04_10-57-16.jpg)
Інформаційна агенція "ПОГЛЯД"