#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Пригоди
Київщина-суспільство

За перші "локдаун-вихідні" у Броварах зафіксували 41 порушення карантину

16.11.2020 Руслан Семенець 0

Поліцейські Броварщини вихідними здійснили рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання "карантину вихідного дня" та виявили 41 порушення.

Порушення зафіксовано серед роботи великих мережевих магазинів, серед власників закладів харчування, кав’ярень та ресторанів, які знехтували рішенням Уряду і не припинили свою діяльність, приймали відвідувачів, йдеться у повідомленні Броварського відділу поліції.

За всіма виявленими фактами порушення карантинних заходів працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративне правопорушення. Стаття передбачає накладення штрафу від 17 000 до 34 000 гривень для фізичних осіб і від 34 000 до 170 000 гривень — для посадовців.

Усі адмінматеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення.

Правоохоронці нагадують: за порушення протиепідемічних правил передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність!

Нагадаємо, що наразі у Броварах на COVID-19 хворіє 793 особи. Одужали 59 осіб.

Фото - Броварський відділ поліції