За крадіжку з квартири затримали трьох киян, які вже перебувають під слідством за злочин у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dnkvart02204.jpg)
Київські оперативники затримали трьох осіб, які обікрали квартиру мешканця Дарницького району. Підібравши ключ до вхідних дверей, двоє чоловіків та жінка проникли до оселі та винесли побутову техніку, годинники й гроші. За вчинене їм загрожує до шести років позбавлення волі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dnkvart02201.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dnkvart02202.jpg)
Співробітники карного розшуку столичного главку спільно з оперативниками Дніпровського управління поліції біля квартири на вулиці Архітектора Вербицького зупинили двох чоловіків та жінку, віком від 29-ти до 31-го років, за підозрою у крадіжці. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили та вилучили побутову техніку, годинники та гроші, а також інструменти для зламу дверних замків та інші речові докази причетності їх до майнового злочину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dnkvart02203.jpg)
Як розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, фігурантів затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України: «Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури № 4 затриманим повідомили про підозру у скоєні злочину, передбаченому частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України, це – крадіжка. Наразі ми перевіряємо причетність їх до скоєння аналогічних злочинів на території міста Києва».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dniprokvart11022020.jpg)
Окрім цього, подільники зараз перебувають у статусі підсудних за вчинення аналогічного злочину у Київській області, скоєння крадіжки із квартири у місті Бровари, повідомили в столичній поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/dniprokvart110220202.jpg)