#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

За дружбу з Росією

06.05.2019 новин Погляд

Поки українські воїни боронять кордони держави від країни-агресора, віддають під кулями та градами своє життя, дехто вважає нашого східного сусіда - другом. Такої думки і відома в Ірпені персона, шанувальниця спорту і прибічниця колишнього міського голови Володимира Карплюка - Олеся Олійник. Принаймні, такі висновки можна зробити з її Інстаграму.

Ці фрагменти відпочинку з Туреччини днями виклала у соціальну мережу публічна особа Олеся Олійник. Відеорозповідь вона прикрасила позначками українського і російського прапорів, між якими дружнє рукостискання.
Олеся Олійник два роки тому очолювала юридичний відділ Комунального підприємства “Муніципальна варта”.

Ще тоді на проросійські погляди керманичей міста звертали увагу. Особливо кричущою стала ситуації на 44 сесії міської ради, коли у залі пролунав російський гімн.

Зараз пані Олійник входить до Інвестиційної ради Ірпеня під керівництвом Володимира Карплюка і залишається публічною особою.

Інтернет-громадськість активно обговорює її відео з Туреччини. Підписники коментарях до нього згадують, як вона називала активістів “ніщебродами” та хочуть привернути увагу СБУ.
Громадський активіст Святослав Куценко каже, що вчинок колишньої держслужбовиці характеризує нинішню владу Ірпеня.