#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Баришівка та Березань

За декілька днів у Березані розпочнеться опалювальний сезон

24.10.2019 Оксана Кириленко 0

На черговому засіданні виконавчого комітету Березанської міської ради, депутати прийняли рішення, що опалювальний сезон розпочнеться 26 жовтня.

Також в ході засідання присутні одноголосно ухвалили список уповноважених посадових осіб, які складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення. Це - головний інженер КП «ЖПП», інспектор з благоустрою новоствореного підрозділу КП «Березанькомунсервіс» «Муніципальна варта», інспектор відділу санітарної очистки КП «Березанський ККП», в.о. старост сіл, що входять до Березанської ОТГ, та інші фахівці. Тож громадянам, які створюватимуть стихійні смітники, торгуватимуть у невстановлених місцях, порушуватимуть правила паркування транспортних засобів та вчинятимуть інші адміністративні правопорушення, доведеться сплачувати штраф. 

Відділу культури і туризму виконкому Березанської міської ради було надано дозвіл на оренду приміщення площею 23,1 квадратних метри на другому поверсі адміністративної будівлі Лехнівського старостинського округу (у цьому приміщенні працює сільська бібліотека), а також кімнату площею 10 м2 для кабінету завідувачки сільського клубу. Приміщення площею 44,4 м2 на другому поверсі поліклініки КНП «Березанська міська лікарня» орендуватиме ТОВ «РЕКАХ Україна». У цьому приміщенні працюватиме офтальмологічний центр. Присутні затвердили умови конкурсу на право оренди приміщення площею 288,1 м2 у центрі села Лехнівка для розміщення закладу торгівлі.

За інформацією: Березанський Медіацентр