Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Пожежі

З початку року у пожежах загинуло 150 українців

Лише за 20 днів в Україні сталося 1 620 пожеж у житловому секторі.

З початку року у пожежах загинуло 150 українців - зображення

З початку року в Україні трапилося 2 630 пожеж, із них у житловому секторі – 1 620 випадків. В ДСНС України у Київській області зазначають, що кілька тижнів поспіль "показник трагічних випадків у житловому секторі країни вражає стабільно високими показниками". Через вогонь в країні загинуло 150 осіб і постраждало – 97.

Зокрема, трагічні випадки цьогоріч мали місце й на Київщині. 17 січня в селі Миронівка під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка, а в селі Микуличі згорів дачний будинок, звідки також винесли тіло загиблого.

Одна з головних причин загорання в оселях – недотримання правил пожежної безпеки вдома.

"Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення".

Головне управління ДСНС України у Київській області

Нагадаємо, минулого тижня в Харкові сталася пожежа на території Свято-Благовіщенського кафедрального собору. Також на початку року на Трухановому острові в Києві сталася масштабна пожежа в розважальному комплексі "ПБК", тоді там полум’я вмить охопило територію приблизно 600 кв. м.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.