#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Олімпійські види спорту

З міжнародного турніру у Львові нагороди привезли 5 юних борців Обухівщини

09.03.2021 883 Кочкина Марина 0

5-7 березня у Львові відбувся ІХ міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті МСМК володаря Кубку світу Ігоря Первачука. Зі змаганнь із нагородами повернулися юні борці з Обухівщини.

Загалом у турнірі змагалося близько 450 кадетів з 6 країн - Вірменії, Франції, Молдови, Литви, Словаччини та України. Усі намагалися випередити на килимі своїх суперників, повідомляє на своїй сторінці тренер з боротьби Анатолій Гуральський. Відео поєдинку.

фото Анатолій Гуральський

Вихованці ДЮСШ Обухова та КОШВСМ здобули 5 бронзових нагород. У своїх вагових категоріях відборовшись по 4-5 сутичок медалі отримали Данило Часовський, Олексій Фоміних, Влада Попова, Євгенія Друзенко та Григорій Шелковенко.

фото Анатолій Гуральський

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що Обухівчанин здобув бронзу на Чемпіонаті України з боксу.

Також ми писали про те, що борці греко-римського стилю Київщини – найсильніші в Україні.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.