#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Вакансії

З 1 січня освітянам піднімуть зарплатню: скільки отримуватимуть вчителі

31.12.2021
Згідно з рішенням уряду, підвищення заробітної плати для працівників освітньої сфери складе від 10% до 30%.

З 1 січня освітянам піднімуть зарплатню: скільки отримуватимуть вчителі - зображення
Фото: pixabay

Тож Кабінет міністрів визначив розмір підвищень посадових окладів працівникам у державних і комунальних закладах та установах освіти з 1 січня 2022 року. Також урядовці визначили розмір доплат за окремі види педагогічної діяльності, інформує Урядовий портал.

Варто зауважити, що до переліку освітян, які отримуватимуть більшу зарплатню, не включили вчителів закладів загальної середньої освіти.

Підвищення у 10% отримають:

  • педагогічні працівники, діяльність яких безпосередньо пов’язана з освітнім процесом, у закладах спеціалізованої освіти;

  • педагогічні працівники у гімназіях, ліцеях, колегіумах, гімназіях-інтернатах, ліцеях-інтернатах, колегіумах-інтернатах;

  • педагогічні працівники у вищих професійно-технічних училищах;

  • педагогічні працівники у закладах освіти інтернатного типу.

На 20% підвищуються оклади педагогічним працівникам у закладах дошкільної освіти компенсуючого типу, на 25% – у спеціальних закладах загальної середньої освіти і найбільшу надбавку в 30% отримають освітяни у спеціалізованих будинках дитини, дитячих будинках.

Також визначена доплата за класне керівництво:

  • для вчителів 1 – 4 та підготовчих класів у закладах загальної середньої освіти на 20% від окладу,

  • вчителям у 5 – 11 (12) класах у закладах загальної середньої освіти – 25%,

  • викладачам у закладах професійної (професійно-технічної) освіти – 20%.

Нагадаємо, у 2022 році встановлять надбавки за престижність праці медичного працівника. Так, заробітна плата медичного працівника за повністю виконану норму праці встановлюється на рівні не менше ніж 20 000 гривень для лікарів та професіоналів з вищою немедичною освітою.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.