Новини
Україна

Юридичний порадник для переселенців з'явився у Telegram


Чат-бот "Юридичний порадник для ВПО" з'явився у месенджері Telegram.

Щоб скористатися ним, достатньо знайти чат-бот за цією назвою - "Юридичний порадник для ВПО" - у пошуку месенджера Telegram. Про це повідомляється на Facebook-сторінці однієї з благодійних організацій.

Чат-бот для переселенців відповість на безліч запитань. Наприклад, таких: "Переселенка, маю інвалідність, сама виховую дитину з інвалідністю, стою на обліку для отримання соціального житла. Скажіть, чи маю я якісь пільги щодо просування в черзі на житло після останніх змін у законодавстві?", "Мій брат хоче виїхати з окупованої частини Луганської області, проте він втратив свій паспорт громадянина України. Залишилась тільки його копія. Чи можливо йому приїхати на підконтрольну територію?", "Моя дитина ходить до школи. Чула, що з цього навчального року діти-переселенці мають право на безоплатне харчування у шкільній столовій. Чи це дійсно так? Куди треба звернутися, щоб дитина харчувалася безкоштовно?", "Чи має право студентка-переселенка на отримання грошової допомоги у зв’язку з вагітністю? Якщо так, то куди звертатися та які документи треба мати при собі?"

Та ще на дуже багато запитань можна легко отримати відповіді, скориставшись чат-ботом. Ось ТУТ інструкція, як ним користуватись.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Telegram з’явилася функція відеодзвінків.