#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Київщина-суспільство

Юні "Super Star" з Броварів - переможці всеукраїнського фестивалю-конкурсу

09.02.2020 Руслан Семенець 0

8 лютого 2020 року, студія танцю "Super Star" з Броварів отримала перемогу на престижному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Талановитий Я", який відбувся у місті Київ.

Завдяки наполегливій праці юних вихованців студії та хореографа Тетяни Руднічок колектив привіз одразу два перших місця та особливу відзнаку.

Виступи колективів оцінювали професійні фахівці в галузі хореографії: художній керівник та ведучий тренер "Студії Серебрянських", балетмейстер, хореограф та артист Максим Марценюк, хореограф-балетмейстер, суддя-інформатор всеукраїнських та міжнародних турнірів, чемпіонатів України та Європи, кубків Світу з класичних і спортивних танців з великим викладацьким досвідом Чумакова Олена, викладач вищої категорії Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, викладач спецдисциплін "класичний танець", артистка балету, головний хореограф в телевізійному проекті "Народна зірка" (1-2 сезонів) Олена Пожарська.

Зараз вихованці студії готуються до наступних конкурсів. Бажаємо нових звершень, високих результатів та яскравих перемог!