Новини
Бровари
Культура

Юні броварчани у малюнках вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні


17 лютого у фойє МКЦ «Прометей» відбулася презентація виставки дитячих малюнків під назвою «Пам’яті Героїв Небесної сотні присвячуємо» .

фото ІнфоБровари

За словами начальника відділу культури Катерини Мелікової, цьогоріч відділ культури не проводив конкурс на кращий малюнок з традиційним компетентним журі, а організували виставку дитячих робіт, повідомляє ІнфоБровари.

фото ІнфоБровари

Всього у заході взяли участь 85 юних художників віком від 7 до 17 років. Багатьох дітей підтримували їхні батьки.

фото Наталія Барбон

У своїх роботах юні художники передали усю глибину трагізму і подвигу захисників свободи і незалежності України та подій, які відбувалися взимку 2014 року. Кращі 10 робіт були визначені випадковим вибором за допомогою програмного сервісу «RANDOM».

фото ІнфоБровари

Переможці отримали подарункові сертифікати. Всіх юних художників відзначили подяками відділу культури Броварської міської ради. Виставка дитячих робіт триватиме у «Прометеї» до 26 лютого.

фото ІнфоБровари

Раніше «Погляд» повідомляв про фотовиставку, що розповідає про матерів загиблих героїв. Дванадцять портретів матерів загиблих військовослужбовців у дизайнерському національному вбранні різних регіонів України були представлені на  виставці «Сильні духом. Мами».  Також ми інформували про безкоштовні екскурсії місцями Революції Гідності.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.