#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Артефір

Юлія Білецька. Виробляє інноваційний замінник пластику. | АРТЕФІР # 49

02.07.2021 новин Погляд

ЦІ ЛЮДИ ПЕРЕВЕРНУТЬ ВАШУ СВІДОМІСТЬ! Ми взяли інтерв’ю у справжніх новаторів - засновників SLab - Юлією Білецькою та Євгеном Томіліним. Вони першими в Україні запустили виробництво супер екологічного матеріалу з технічних конопель та грибів! Вони виробляють посуд, предмети інтер'єру та декору. А ще, планують зробити переворот у сфері упаковки - бо їх продукція прекрасно замінює пінопласт, але при цьому розкладається у землі за 35 діб! про новаторство і надсучасні еко-матеріали про еко-підприємництво Як вести сімейний бізнес і не не спортити стосунки між собою про те, як створити прибутковий стартап, який дозволить, навіть, покинути престижну роботу в ІТ.
Все це у свіжому випуску АРТ ЕФІРУ.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.