Явка на місцевих виборах у Броварах і Борисполі склала менше 45%
Минулої доби, 17 січня, у Броварах проголосували трохи більше 43% виборців, а у Борисполі - лише 30,15%.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/XpwDP9n8nzrQsZQAQS5o.w695.jpg)
Нагадаємо, «Погляд» повідомляв, що 17 січня 2021 року повторно проводили місцеві вибори у Броварах та обирали голову Бориспільської ОТГ.
Як повідомляє Центральна виборча комісія, станом на 20:00 явка склала у Броварах - 43,02%, а у Борисполі - лише 30,15%.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139441322_1301489003566847_6367290431128071998_n.jpg)
Бориспіль
У Борисполі, де за посаду мера змагались 16 кандидатів, було відкрито 43 виборчі дільниці.
Петро Порошенко вже привітав із перемогою кандидата від "Європейської Солідарності" Володимира Борисенка на виборах міського голови у Борисполі.
"Коли "слуги" об'єднуються з ОПЗЖ, борючись проти представника ЄС, результат очікуваний. Володимир Борисенко випередив владного кандидата на понад півтори тисячі голосів. Вірю, що Володимир зробить Бориспіль комфортним містом європейського рівня", - повідомив Петро Порошенко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/photo5199538471860023133.jpg)
Інформацію підтвердив "Рух Чесно", оприлюднивши заяву, що за результатами підрахунку голосів у Борисполі представник ЄС і депутат міськради Володимир Борисенко набрав 28,41%. Його найближчий конкурент - чинний секретар Броварської міськради Владислав Байчас, депутат від “Слуг народу”, який балотувався як самовисуванець, посів друге місце і набрав 20,61%.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/image2.jpg)
Бровари
«Погляд» розповідав про хід виборів у Броварах і перші порушення.
Наразі є інформація, що за попередніми підрахунками, у Броварах ексрегіонал Ігор Сапожко, який провів у міськраду своїх людей від партії “Команда Ігоря Сапожка - “Єдність”, може набрати більше 50%. Якщо остаточні результати засвідчать такий результат, то другого туру у громаді не буде.
«Погляд» раніше писав, що місцеві вибори в обох містах Київщини пройшли не без порушень.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.